Przejdź do treści

Torby ekologiczne

Od wielu lat oferujemy torby ekologiczne wykonane z włókniny PP (szyte i zgrzewane), jednak jako przedsiębiorstwo ze znakiem ZIELONA FIRMA nieustannie doskonalimy swoją produkcję, starając się sprostać wymaganiom pro ekologicznym. Właśnie dlatego od 2019 roku do listy naszych półproduktów wpisaliśmy nowe materiały w 100 % biodegradowalne i podlegające recyklingowi. Nasze produkty wykonane z materiałów ekologicznych znajdują swoje zastosowanie min. w przemyśle tekstylnym, włókienniczym, odzieżowym, czy hotelarstwie. Torby ekologiczne szyte nie tylko chronią gotowy wyrób przed uszkodzeniem, czy zabrudzeniem ale przede wszystkim są reklamą dla producenta.

Opakowania Ekologiczne

Unikalne opakowanie wykonane według indywidualnego projektu daje gwarancje, że produkt znajdujący się w środku wyróżnia się spośród standardów. W torbach szytych EKO istnieje możliwość zastosowania uchwytów sznurkowych (bawełnianych, polipropylenowych) lub rączek szytych. Aby jeszcze bardziej przyciągnąć uwagę klienta łączymy ekologiczne materiały z folią przeźroczysta, również w pełni ekologiczną i ulegającą rozpadowi. Opakowanie może posiadać cały panel foliowy, niewielką jego część bądź tylko naszytą kieszeń na etykietę. Możliwość obejrzenia zapakowanego produktu wzbudza zaufanie konsumenta i jeszcze bardziej przyciąga jego uwagę. Wysokiej jakości torby i opakowania ekologiczne są obecnie na rynku najbardziej efektywną formą promocji usług i wyrobów. Zachęcamy zatem do kontaktu z nasza firmą, aby zapakować swój produkt w oryginalne gadżety reklamowe przyjazne dla środowiska.

EKO torby z „papieru” (włókna drzewnego)

Jednym z innowacyjny półfabrykatów wprowadzonych na stałe do naszej oferty jest materiał wykonany z najwyższej jakości włókien drzewnych, łudząco przypominający swym wyglądem papier. Z uwagi na swoje właściwości jest on jednak bardziej odporny na działania techniczne i bardziej podatny na składanie. Dzięki temu konsumenci są w stanie wielokrotnie używać toreb, które nie tracą na swoim wyglądzie i wytrzymałości. Ułatwiony jest także ich transport i magazynowanie. Opatentowany proces technologiczny opisywanego materiału zmniejsza zużycie energii i wody, przez co opakowania są cienkie i lekkie, ale jednocześnie solidne i trwałe. Możemy zaproponować Państwu „papier” o gramaturze 60, 80 lub 110 g/m2 w kolorze białym. Istnieje także możliwość pokrycia całej powierzchni farbą w dowolnym odcieniu oraz wykonania nadruku logo metodą sitodruku (do 3 kolorów). Opisywany półprodukt posiada certyfikat FSC.

Galeria EKO toreb z „papieru” (włókna drzewnego)

Projekty EKO torby z „papieru” (włókna drzewnego)

EKO torby z bawełny

Torby bawełniane to ekologiczna i zarazem elegancka forma promocji firmy. Do głównych ich zalet zalicza się: lekkość, możliwość wielokrotnego używania, wytrzymałość oraz łatwe przechowywanie. Dostosowując się do zapotrzebowania naszych odbiorców wpisaliśmy do naszej oferty tkaniny wykonane w 100 % z naturalnych włókien bawełny, wyjątkowo miękkie w dotyku i przewiewne. Możliwa jest produkcja toreb w różnorodnych fasonach, wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Wykonujemy opakowania w dowolnej gramaturze, używając rożnego typu tkanin bawełnianych takich jak: drelich, paraska, ryps, betaru, panama, jodełka, betaru. Działamy również na materiale powierzonym od klienta. Na podstawie przesłanych plików graficznych przygotujemy dla Państwa prototyp dla sprawdzenia jakości produktu. Każda torba może zawierać spersonalizowany nadruk metodą sitodruku, co jeszcze bardziej uatrakcyjni wygląd opakowania. Opisywane produkty świetnie sprawdzają się u producentów poduszek, kołder, materacy, odzieży, ekskluzywnych produktów oraz w sklepach.

Galeria eko torby z bawełny

Projekty eko torby z bawełny

Eko torby z włókniny PP

Torby ekologiczne to najczęściej spotykany rodzaj toreb wielokrotnego użytku mających przede wszystkim zastosowanie jako torby na zakupy, materiały reklamowe czy też opakowanie na alkohol. Wykonywane są z wysokiej jakości włókniny polipropylenowej o gramaturze od 70g/m2 do 120g/m2, dostępnej w różnych kolorach.

Produkujemy torby ekologiczne zarówno w postaci toreb szytych jak i zgrzewanych, przez co klient ma możliwość swobodnego wyboru co do wielkości oraz kształtu. Wykonujemy nadruk metodą sitodruku, który pozwala na skuteczną reklamę Państwa produktów oraz marki. Produkujemy opakowania różnego typu, dopasowując m.in. rozmiar, rodzaj uchwytu, kolor włókniny PP oraz rodzaj nadruku.
Najczęściej używane kolory włókniny PP do produkcji toreb to: bordowy, czarny, czerwony, granatowy, szary, biały.

Szyte torby ekologiczne z włókniny PP

Torby ekologiczne szyte ostatnio szturmem zdobywają serca klientów, którzy stają się coraz bardziej ekologiczni i świadomi prawidłowej postawy wobec natury. Oferujemy torby ekologiczne najwyższej jakości, wykonane z trwałej i solidnej włókniny polipropylenowej (inne nazewnictwo: wigofil, wigolen, włóknina PP). Korzystając z naszych usług mogą Państwo mieć pewność, że torba po kilkukrotnych ciężkich zakupach wytrzyma jeszcze długi okres użytkowania. Zaletą toreb ekologicznych szytych jest przede wszystkim możliwość swobodnego wyboru rozmiaru torby, rodzaju ucha (np. ucho krótkie, ucho naramienne itd.), a także możliwość uszycia jednej torby z kilku kolorów włókniny. Do produkcji eko toreb używana jest najwyższej jakości włóknina PP o gramaturze od 70 g/m2 – 120g/m2, co powoduje, iż taka torba jest bardzo wytrzymała i służyć będzie przez długi czas. Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Na opakowaniach wykonujemy również nadruki metodą sitodruku.

Galeria toreb ekologicznych z włókniny PP

Projekty toreb ekologicznych z włókniny PP

Zgrzewane torby ekologiczne z włókniny PP

Jeśli jesteście Państwo świadomymi konsumentami to z pewnością niejeden raz zastanawialiście się nad kwestią zamiany zwykłych, nylonowych siatek na torby ekologiczne. Produkujemy je z wytrzymałej włókniny polipropylenowej (inne nazewnictwo: wigofil, wigolen, włóknina PP), dzięki której idealnie nadają się jako torby do noszenia zakupów. Są one bardzo wygodne, śmiało można w nich przenosić nawet 4 kg ciężaru. Na życzenie klientów mamy możliwość umieszczenia na torbie ekologicznej trwałych nadruków, które nie zmyją się ani nie odpadną z biegiem czasu. Materiał, który wykorzystujemy do zgrzewania toreb jest w pełni dostosowany do norm unijnych. Eko torby zgrzewane (inaczej płaskie) wykonujemy z włókniny o gramaturze od 70 g/m2 do 100 g/m2. Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Na opakowaniach wykonujemy również nadruki metodą sitodruku.

Galeria zgrzewanych toreb ekologicznych z włókniny PP

Projekty zgrzewanych toreb ekologicznych z włókniny PP