Przejdź do treści

Szyte

Torba z folii polietylenowej (folia PE) to towar trwały, solidny i modny. Świetnie sprawdza się w roli opakowania podkreślającego wyjątkowość eksponowanego produktu. Oferujemy opakowania PE szyte z bokiem jak i bez boku. W naszej ofercie znajdą Państwo różne odcienie włókniny oraz lamówki, które z pewnością trafią w osobiste gusta klientów. Dzięki wygodnej rączce łatwo można przenosić towar z miejsca na miejsce. Wszystkie nasze torby spełniają normy unijne, są wygodne i świetnie się prezentują. Na opakowaniach szytych z folii PE oraz włókniny polipropylenowej wykonujemy nadruki metodą sitodruku.

Opakowania foliowe PE szyte z bokiem

Oferujemy opakowania polietylenowe szyte z bokiem, które są wygodne i pojemne. Ten rodzaj opakowania można w dowolny sposób konfigurować. Dajemy możliwość połączenia folii z włókniną polipropylenową w różnych kolorach oraz z fibertexem. Dla ułatwienia transportu towaru proponujemy szeroki wybór uchwytów między innymi: rączki szyte, sznurki, taśmy nośne czy też uchwyty plastikowe, w które możemy wyposażyć opakowanie. Walizki najczęściej używane są do pakowania: kołder, koców, poduszek, materaców oraz wielu innych przedmiotów codziennego użytku.

Galeria opakowań PE szytych z bokiem

Projekty opakowań PE szytych z bokiem

Opakowania foliowe PE szyte bez boku

Opakowania z folii polietylenowej szyte bez boku to wygodne i atrakcyjne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują opakowań dla produktów, takich jak: pościel, koce, firanki, ręczniki, ubrania czy inne przedmioty. W naszej ofercie można znaleźć opakowania z polietylenu połączone z włókniną PP w różnych kolorach lub całościowo wykonane z folii polietylenowej. Istnieje również możliwość wyboru dowolnych uchwytów.

Galeria opakowań PE szytych bez boku

Projekty opakowań PE szytych bez boku