Przejdź do treści

Worki strunowe

Worki strunowe to worki z plastikowym zamknięciem (w kształcie struny) wykonanym z PP (polipropylen), które nadają się do wielokrotnego użytku. Mają zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Niezmiernym ich atutem jest wielokrotność stosowania z uwagi na użycie bardzo wysokiej jakości materiałów w procesie produkcji.

Zastosowanie worków strunowych

Torebki z zapięciem strunowym mogą być różnych rozmiarów, począwszy od małych aż po duże, służące np. do pakowania koszul, swetrów bądź innej garderoby. Mogą być wykonane w całości z folii PVC, folii PP, włókniny PP (wigofil) bądź też zastosowania zarówno jednego jak i drugiego materiału w jednym opakowaniu. Każda torba posiada jeden suwak, który umożliwi błyskawiczne otworzenie jak i jego zamknięcie.

Torebki strunowe – zalety

Niewątpliwą zaletą opakowań strunowych jest możliwość wielokrotnego użycia pojedynczego opakowania. Kolejną zaletą jest to, że worki strunowe mogą być wykonane z różnego rodzaju folii – zatem nadają się prawie do wszystkiego.

Worki strunowe PP

Gdy uważają Państwo, że torby z zapięciem na zamek to już całkowity przeżytek, mamy do zaoferowania najnowszy model worka strunowego. Opakowania z zapięciem strunowym to doskonały zamiennik dla toreb szytych, gdyż pozwala na zminimalizowanie kosztów opakowania, zachowując przy tym trwałość i doskonały wygląd. Dzięki swoim estetycznym walorom, worki z zapięciem strunowym mogą pełnić funkcję opakowania na wszelkiego rodzaju przedmioty codziennego zastosowania – np. pościele, ręczniki czy ubrania. Nie ma również ryzyka, że folia, bądź nowoczesne zapięcie strunowe nagle się zepsuje, ponieważ w trakcie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie, które sprawiają, że nasze opakowania są wyjątkowo trwałe.
Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Na opakowaniach wykonujemy również nadruki.

Galeria worków strunowych PP

Projekty worków strunowych PP

Worki strunowe z włókniny polipropylenowej

Opakowania z zapięciem strunowym to jedna z doskonalszych metod przechowywania przedmiotów w odpowiednich warunkach. Specjalna włóknina polipropylenowa (włóknina PP) gwarantuje o wiele lepsze przechowywanie towaru i jego ochronę przed niepowołanymi czynnikami – brudem, kurzem i wilgocią. Wspaniale spełni rolę jako opakowanie na produkty, które chcemy w oryginalny sposób zaprezentować na ekspozycji – np. pościel, pieluszki, obrusy. Z powodzeniem pomieszczą się tam również artykuły szkolne, bądź po prostu ubrania, które wolimy schować na inny sezon. Jak we wszystkich naszych produktach, oferujemy także nadruki na włókninie lub folii, które z pewnością pomogą w rozprzestrzenianiu wizerunku marki przedsiębiorstwa.

Rozmiar oraz wzór worka strunowego dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
Na opakowaniach wykonujemy nadruki.
Torby dostępne w następujących kolorach włókniny PP: pomarańczowy, czerwony, bordowy, brązowy, cappucino, beżowy jasny, czarny, granatowy, groszkowy, niebieski, popielaty, zielony, biały.

Galeria worków strunowych z włókniny PP

Projekty worków strunowych z włókniny PP