Przejdź do treści

Opakowania PVC

Od wielu lat zajmujemy się produkcją opakowań z folii PVC (częste nazewnictwo w Polsce: Folia PCV lub Folia PCW), dlatego też możemy z pełnym przekonaniem polecić tego rodzaju opakowania, które w najlepszy sposób mogą podkreślać aspekt wizualny produktu. W naszej ofercie można znaleźć torby z folii PVC szyte oraz zgrzewane. Opakowania te, są bardzo wytrwałe na działania mechaniczne, odporne na niskie temperatury, nietoksyczne i mogą być poddawane recyklingowi. Produkty wykonane z folii PVC w znacznym stopniu podwyższają atrakcyjność towaru poprzez wysoki połysk oraz naturalną przezroczystość struktury.

Opakowania PVC – Wytrzymałość i bezpieczeństwo

Jeśli szukacie Państwo wytrwałej i bezpiecznej torby, to nasze produkty wykonane z folii PVC będą najlepszym rozwiązaniem. Z pewnością nie będzie potrzeby wymieniać towaru z powodu nagłego przedziurawienia, zabrudzenia lub zniszczenia. W ofercie posiadamy torby PVC połączone z włókniną polipropylenową (nazywaną również: wigofil, wigolen lub włóknina PP) w różnych kolorach: pomarańczowym, bordowym, brązowym, fioletowym, błękitnym, różowym czy groszkowym.

Worki PVC – zastosowanie

Rozwiązanie to świetnie sprawdza się w przypadku przechowywania różnorodnych przedmiotów: zabawek, materaców czy pościeli. Możliwość zainstalowania rączki, uchwytu lub wieszaka daje komfort w trakcie transportu oraz rozwiązuje problem ekspozycji towaru na stojakach.
Nasze opakowania zgrzewane z folii PVC są trwałe i estetyczne. Zapakowanie towaru w worek wykonany z folii PVC o najwyższych parametrach jakościowych, pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie ekskluzywnego towaru oraz bezpieczny transport w procesie dystrybucji. Opakowania PVC tego typu doskonale chronią przedmioty znajdujące się w środku przed wilgocią, kurzem czy zanieczyszczeniami. Wyposażamy worki zgrzewane z PVC w szeroką gamę wieszaków i uchwytów z naszej oferty oraz dwa rodzaje zamykania – na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania. Dzięki temu mogą one służyć do pościeli, koszul, ręczników, bielizny, śpiworów, firanek, kosmetyków, dokumentów, artykułów biurowych i budowlanych, dywaników łazienkowych oraz wielu innych przedmiotów.

Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
Grubość folii: 70-200 mikronów
Grubość włókniny polipropylenowej: 70g/m2 – 100 g/m2
Na opakowaniach z folii PCV oraz włókniny wykonujemy nadruki metodą sitodruku.

 

Podkategorie