Przejdź do treści

Opakowania PP

Nasza firma oferuje szeroki asortyment worków szytych i zgrzewanych z folii polipropylenowej (folii PP). Opakowania foliowe PP to produkty wysokiej jakości, które charakteryzują się znakomitą trwałością oraz odpornością na zanieczyszczenia i działanie czynników atmosferycznych. Dzięki naszym opakowaniom z folii polipropylenowej, Państwa produkty będą godnie i efektownie prezentować się na ekspozycji, w związku z czym może zwiększyć się zainteresowanie produktem właściwym.

Nasze worki polipropylenowe

Oferujemy szeroki wachlarz toreb polipropylenowych szytych, zgodnie z indywidualnymi wymogami klientów, używając do tego najwyższej jakości materiałów. Pokaźna paleta kolorów lamówek oraz włókniny polipropylenowej (nazywanej również: wigofil lub włóknina PP), począwszy od podstawowych: biały, czerwony, bordo, brąz, czarny, granatowy, niebieski, zielony aż po oryginalne odcienie – pomarańczowy, fioletowy, różowy, groszkowy, pozwala nam na zaspokojenie nawet najbardziej wymagających klientów.
Z szerokiej gamy produktów oferujemy również worki polipropylenowe zgrzewane metodą termiczną lub ultradźwiękową.

Torby PP – zastosowanie

Opakowania foliowe znajdują swoje zastosowanie w pakowaniu między innymi pościeli, bielizny, skarpetek, ręczników, ubrań dziecięcych, koszul oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Wykonywane przez nas worki zgrzewane zapewniają szybkie i komfortowe pakowanie oraz zabezpieczenie towaru, gdyż mogą być one wyposażone w zapięcie na napę lub klejone taśmą wielokrotnego zamykania. Istnieje możliwość wyboru różnego typu wieszaka i zamontowanie go w dowolnej części opakowania. Opcja taka pozwala na zawieszenie towaru na stojaku.

Pragniemy poinformować, iż nasze opakowania polipropylenowe objęte są polityką recyklingu.

Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
Grubość folii PP: 25-100 mikronów
Grubość: włókniny PP: 70g/m2 – 100g/m2
Na torbach, workach jest możliwość zrobienia nadruku logo, logotypu oraz innych materiałów promocyjnych.

Opakowania polipropylenowe mogą być wykonane z różnego rodzaju uchwytami lub wieszakami, które są dostępne na naszej stronie w zakładce „Uchwyty i wieszaki”.

Podkategorie