Przejdź do treści

Zgrzewane

Zgrzewane worki wykonane ze specjalistycznej folii PVC o grubości 70-200 mikronów. Są nie tylko trwałe i solidnie wykonane, ale także wyjątkowo estetyczne. Z pewnością zapakowanie towaru w worek wykonany z wysokiej jakości folii PVC pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie ekskluzywnego towaru oraz bezpieczny transport w procesie dystrybucji. Doskonale chronią przedmioty znajdujące się w środku przed kurzem, wilgocią i zanieczyszczeniami. Worek PVC może być wyposażony w szeroką gamę wieszaków i uchwytów z naszej oferty oraz dwa rodzaje zamykania – na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania. Oferujemy także nadruki metodą sitodruku wykonywane na folii PVC, co jest świetną propozycją dla firm, chcących zareklamować się na swoich produktach, bądź po prostu umieścić logo.
Wieloletnie doświadczenie w branży opakowań foliowych pozwoliło nam w stopniu bardzo zaawansowanym poznać proces produkcji opakowań z folii PVC. Dzięki tej wiedzy potrafimy wykonać praktycznie każdego rodzaju opakowanie z miękkiej folii PVC dostępne na polskim rynku.

Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
Grubość folii: 70-200mikronów

Opakowania stosowane między innymi na:
dowody rejestracyjne, firanki, ciuszki dziecięce, rożki dziecięce, pościel, zabawki, śpiwory, bieliznę, koszule, skarpety, ręczniki, kosmetyki, balony, dokumenty, materiały budowlane, obrusy, dywaniki łazienkowe, artykuły biurowe, artykuły szkolne, zioła lecznicze itp.

Opakowania PVC zgrzewane bez boku

Opakowania PVC zgrzewane bez boków mogą być zamykane na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania. Posiadamy również możliwość montażu uchwytu plastikowego lub wieszaka, a także wykonanie nadruku metodą sitodruku. Użycie opakowań zgrzewanych pozwala na wszechstronną prezentacje zawartych w nich produktów.

Galeria opakowań PVC zgrzewanych bez boku

Projekty opakowań PVC zgrzewanych bez boku

Opakowania PVC zgrzewane z dnem

Opakowania z dnem (mieszkiem) zgrzewane, przede wszystkim, charakteryzują się swoją wygodą, trwałością, odpornością i pojemnością. Opakowania z mieszkiem można zamykać na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania. Istnieje również możliwość dogrzania kieszonek jak również wieszaka.

Galeria opakowań PVC zgrzewanych z dnem

Projekty opakowań PVC zgrzewanych z dnem

Opakowania PVC zgrzewane z wieszakiem

Worek PVC może być wyposażony w szeroką gamę wieszaków i uchwytów, które można ulokować z każdej strony opakowania. Dodatkowo można dodać dwa rodzaje zamykania: na taśmę wielokrotnego zamykania lub napy. Z pewnością zapakowanie towaru w worek z wieszakiem wykonany z wysokiej jakości folii PVC pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie ekskluzywnego towaru oraz bezpieczny transport w procesie dystrybucji.

Galeria opakowań PVC zgrzewanych z wieszakiem

Projekty opakowań PVC zgrzewanych z wieszakiem

Opakowania PVC zgrzewane z okrągłym dnem

Opakowania zgrzewane z folii PVC z okrągłym dnem są odpowiednie do pakowania klocków dziecięcych, ręczników lub zestawów do pielęgnacji. Do produkcji tego typu opakowań, które są bezpośrednio przeznaczone do kontaktu z dziećmi proponujemy Państwu folię PVC bezftalanową. Dzięki temu, iż nasze opakowania posiadają okrągłe dno – są one pojemne, trwałe a przede wszystkim bezpieczne. Dodatkowym ich atutem jest sposób zamykania paskiem foliowym z napą lub uchwytem plastikowym z eurozawieszką.

Galeria opakowań PVC zgrzewanych z okrągłym dnem

Projekty opakowań PVC zgrzewanych z okrągłym dnem

Opakowania PVC zgrzewane przestrzenne

Zgrzewane opakowania z bokiem (innymi słowy przestrzenne) wykonujemy z folii PVC, która jest wysoko przezroczysta oraz trwała. Do produkcji worków przestrzennych stosujemy folię PVC o grubości od 120 do 150 mikronów. Istnieje możliwość dogrzania kieszonek i wieszaka na klapie. Opakowania tego typu mogą mieć zamknięcie na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania.

Galeria opakowań PVC zgrzewanych przestrzennych

Projekty opakowań PVC zgrzewanych przestrzennych

Podkategorie