Przejdź do treści

Szyte

Torby szyte z folii polipropylenowej (folia PP) to świetne opakowania dla Państwa produktów. Wykonywane są z grubej i bardzo solidnej folii, która jest bardzo trwała. Nasze torby szyte z folii PP mogą być wykonane z bokiem (walizki) lub bez boku (saszetki), co pozwala odpowiednio dopasować opakowanie do Państwa produktów. Każdy egzemplarz ma wygodny uchwyt, znacznie ułatwiający transport. Oferujemy bogaty zestaw kolorów włókniny polipropylenowej, od podstawowych kolorów, aż po oryginalne odcienie – groszkowy, pomarańczowy lub fioletowy. Możliwe jest również wykonanie zamówionego nadruku na opakowaniach metodą flexodruku. Trwała torba z folii PP doskonale nadaje się na przykład do przechowywania garniturów, śpiworów, czy firanek nie zmieniając ich kształtu ani faktury.

Opakowania PP szyte z bokiem

Możemy Państwu zaproponować opakowania szyte z folii polipropylenowej z bokiem (inaczej zwane walizki), które pozwalają uwidocznić produkt pod każdym kątem. Mamy także możliwość łączenia folii polipropylenowej z włókniną polipropylenową lub fibertexem. Dla komfortu użytkowników istnieje możliwość zamontowania wygodnych uchwytów lub rączek.

Galeria opakowań PP szytych z bokiem

Projekty opakowań PP szytych z bokiem

Opakowania PP szyte bez boku

W naszej ofercie posiadamy opakowania szyte z folii polipropylenowej bez boków (saszetki), które mogą być wykonane w całości z folii PP lub połączone z włókniną polipropylenową (zwany również: wigofil, wigolen) w różnych kolorach. Idealnie nadają się jako opakowanie do pościeli, firanek, ubrań, ręczników oraz innych przedmiotów. Do opakowań z folii PP stosujemy różnego typu uchwyty: sznurek, rączka szyta lub uchwyt plastikowy.

Galeria opakowań PP szytych bez boku

Projekty opakowań PP szytych bez boku