Przejdź do treści

Zgrzewane

Worki zgrzewane z folii polipropylenowej to świetna ochrona Państwa produktów przed zanieczyszczeniami a także wilgocią. Opakowania te, to przede wszystkim trwałość i jakość, które nie przemijają z biegiem czasu. W naszej ofercie można znaleźć opakowania zgrzewane bez boku, z wieszakiem, z dnem lub eurozawieszką. Mogą one być wyposażone w zapięcie z napami lub taśmę wielokrotnego zamykania oraz wieszak. Specjalnie dla wymagających klientów, którzy dbają o środowisko, zapewniamy, że objęliśmy te opakowania polityką recyklingu.

Opakowania PP zgrzewane bez boku

Opakowania polipropylenowe zgrzewane bez boków mogą być zamykane na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania. Posiadamy również możliwość montażu wieszaka, a także wykonanie nadruku metodą fleksodruku. Użycie opakowań zgrzewanych pozwala na wszechstronną prezentacje zawartych w nich produktów.

Galeria opakowań PP bez boku

Projekty opakowań PP bez boku

Opakowania PP zgrzewane z dnem

Opakowania polipropylenowe z dnem (mieszkiem) zgrzewane metodą termiczną, przede wszystkim, charakteryzują się swoją wygodą, wytrwałością, odpornością i pojemnością. Opakowania z mieszkiem można zamykać na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania. Istnieje również możliwość dogrzania wieszaka.

Galeria opakowań PP z dnem

Projekty opakowań PP z dnem

Opakowania PP zgrzewane z wieszakiem

Worki polipropylenowe z wieszakiem, pozwalają na łatwy i komfortowy sposób transportowania produktów w nich zapakowanych. Opakowania tego typu to bardzo uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, gdyż pozwala na ekspozycję towaru nie tylko na półkach sklepowych ale i na stojakach. Wieszak może być dogrzany na zewnątrz, w środku lub na klapie. Używane są między innymi do pakowania pościeli, ciuszków dziecięcych, ręczników, koszul, obrusów, firanek, zasłon łazienkowych etc.

Galeria opakowań PP z wieszakiem

Projekty opakowań PP z wieszakiem

Opakowania PP zgrzewane z eurozawieszką

Oferujemy worki polipropylenowe z eurozawieszką, które mają uniwersalne spektrum zastosowania, a także są praktycznym i eleganckim opakowaniem produktów. Dzięki zamontowanej eurozawieszce, można je bez trudu zawiesić na ekspozycji. Opakowania tego typu mogą być zamykane na napy lub taśmę wielokrotnego zamykania. Wykorzystuje się je jako opakowanie na bieliznę, krawaty, apaszki, rękawiczki, skarpetki etc.

Galeria opakowań PP z eurozawieszką

Projekty opakowań PP z eurozawieszką