Przejdź do treści

Opakowania Foliowe PE

Polietylen (w skrócie PE) jest jednym z niewielu materiałów, który świetnie nadaje się do produkcji worków i toreb foliowych. W procesie produkcyjnym, w którym powstają opakowanie foliowe, wykorzystujemy najwyższej jakości folię polietylenową LDPE oraz HDPE, których właściwości zapewniają wytrzymałość oraz estetykę. Specyfika tego rodzaju materiału pozwala bez obaw na bezpieczny transport towaru.

Opakowania polietylenowe

Worki foliowe PE są bardzo trwałe i elastyczne, co pozwala na komfortowe zapakowanie towaru bez dodatkowego wysiłku. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno szyte jak i zgrzewane torby polietylenowe.
Do toreb szytych z polietylenu oferujemy różne kolory lamówki oraz włókniny polipropylenowej (nazywana również: wigofil, wigolen lub włóknina PP), która w połączeniu z folią polietylenową z pewnością trafi w osobiste gusta klientów. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia walizek w sznurki, uchwyty plastikowe lub rączki szyte. Wykorzystujemy polietylen do produkcji opakowań na poduszki, kołdry, materace, zasłony, pościel, narzuty oraz inne.

Opakowania z folii polietylenowej zgrzewane mogą zawierać wieszak, eurozawieszkę, taśmę wielokrotnego zamykania lub napy. Worki PE mogą służyć do pakowania obrusów, firanek, dywaników łazienkowych, bielizny, rożków dziecięcych, materiałów budowlanych oraz wielu innych przedmiotów.

Wykonujemy nadruk na opakowaniach zgrzewanych i szytych z polietylenu metodą flexodruku lub sitodruku.
Wszystkie nasze torby spełniają normy unijne oraz są wygodne i świetnie się prezentują.

Specyfikacja worków foliowych

Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
Grubość folii PE: 30-100 mikronów.
Grubość: włókniny PP: 70g/m2 – 100g/m2
Torby dostępne w następujących kolorach lamówki lub włókniny: biały, czerwony, bordo, brąz, czarny, granatowy, groszkowy, niebieski, popielaty, zielony, różowy, pomarańczowy.

Podkategorie