Przejdź do treści

Szyte

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowo trwałej i bezpiecznej torby, powinniście się zainteresować naszymi produktami stworzonymi z folii PVC (folii PCW). Wysoka uniwersalność to cecha, która charakteryzuje torby PVC. Do produkcji opakowań stosujemy folię o grubości od 70 do 200 mikronów. W naszej ofercie znaleźć można torby wykonane w całości z folii PVC lub w połączeniu z włókniną PP (wigofil) w różnych kolorach. Świetnie sprawdzą się w przypadku eksponowania różnych towarów, takich jak: zabawki, koce, pościele, narzuty, akcesoria samochodowe, materace etc.

Opakowania PVC szyte z bokiem

Oferujemy opakowania PVC szyte z bokiem, które pozwalają na trójwymiarową prezentację Państwa produktów. Kolejnym walorem danych opakowań jest ich przejrzystość i pojemność. Boki mogą być wykonane z folii lub z włókniny polipropylenowej (nazywanej również: wigofil, wigolen). Rozmiar i wygląd opakowań dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Znajdują swoje zastosowanie między innymi przy pakowaniu akcesoriów samochodowych czy zabawek.

Galeria opakowań PVC szytych z bokiem

Projekty opakowań PVC szytych z bokiem

Opakowania PVC szyte bez boku

Produkujemy opakowania z folii PVC szyte bez boku (inaczej saszetki), które są bardzo wytrwałe, odporne, a przede wszystkim estetyczne. Dzięki wysokiej przezroczystości folii, Państwa towar będzie mógł się prezentować w jak najlepszym świetle. Saszetki wykonane z folii PVC można połączyć z włókniną polipropylenową lub fibertexem. Najczęściej stosowane uchwyty w danych opakowaniach: sznurki polipropylenowe, rączki szyte lub uchwyty plastikowe.

Galeria opakowań PVC szytych bez boku

Projekty opakowań PVC szytych bez boku

Opakowania PVC szyte z bizą

W naszej ofercie można znaleźć opakowania PVC obszyte bizą, które pozwalają zachować kształt i wygląd Państwa produktów nawet po dłuższym czasie eksploatacji i transportowania. Do danych opakowań możemy zamontować różnego typu uchwyty, między innymi: sznurki, dogrzewane rączki z folii lub uchwyty plastikowe. Posiadamy również możliwość dogrzania lub doszycia kieszonek. Torba z bizą jest idealnym rozwiązaniem do pakowania między innymi, poduszek, kurtek czy śpiworów. Na życzenie klienta możemy wykonać nadruk metodą sitodruku.

Galeria opakowań PVC szytych z bizą

Projekty opakowań PVC szytych z bizą

Opakowania PVC szyte z drutem

Proponujemy opakowania z folii PVC szyte z drutem. Ten rodzaj opakowań przede wszystkim charakteryzuje się stabilnością i wygodą eksploatacji. Drut pozwala na usztywnienie opakowania, dzięki czemu Państwa produkty będą miały ładną i elegancką oprawę. Walizki te mogą być wykorzystywane między innymi do pakowania kołder, koców, kurtek, zasłon, poduszek, śpiworów etc. Przy produkcji opakowań szytych z PVC, drut może być obszyty lamówką z włókniny polipropylenowej lub specjalistyczną bizą. Do opakowań tego rodzaju proponujemy zamontowanie funkcjonalnych uchwytów służących do wygodnego transportowania produktów w nich zapakowanych.

Galeria opakowań PVC szytych z drutem

Projekty opakowań PVC szytych z drutem

Opakowania PVC szyte inne

Dany rozdział przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa, gdzie można dać upust własnym marzeniom i stać się prawdziwym projektantem własnego opakowania. Komunikując się z nami, mogą Państwo wykazać się swoją pomysłowością i kreatywnością. Natomiast nasz zespół profesjonalistów pomoże w przygotowaniu wzorów, doradztwie oraz finalnym wyprodukowaniu wymarzonego opakowania.
Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa najbardziej niestandardowe opakowanie szyte z folii PVC, blachy, z różnego rodzaju uchwytami: sznurkiem, rzepą, rączkami szytymi, plastikowymi lub z taśmą nośną. Posiadamy możliwość wyprodukowania opakowań w kształcie nerki, elipsy, rożka, trapezy, serca, tuby oraz wielu innych, nie mniej oryginalnych formach z możliwością wykończenia lamówką w różnych kolorach.

Gorąco zapraszamy do współpracy. Niech Państwa wymarzone opakowania stają się prawdziwym dziełem sztuki oraz przykuwają uwagę najbardziej wymagających konsumentów

Galeria opakowań PVC szytych innych

Projekty opakowań PVC szytych innych