Przejdź do treści

Kosmetyczki

Kosmetyczki z folii PVC to idealny sposób na przechowywanie różnego typu kosmetyków, zarówno do użytku prywatnego, jak i na opakowania firmowe. Towar jest solidnie wykonany z folii o grubości około 120-200 mikronów. Do wyboru klientów pozostawiamy decyzję, czy życzą sobie kosmetyczki zgrzewane, czy też szyte. Możliwe jest również wykonanie kosmetyczek zamykanych na napy lub taśmę suwakową. Na życzenie klienta możemy wykonać nadruk z logo firmy, bądź wybranym napisem. W kosmetyczkach szytych istnieje możliwość połączenia folii PVC z włókniną polipropylenową.

Rozmiar oraz wzór dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
Grubość folii PVC: 120 – 200 mikronów
Torby dostępne w następujących kolorach lamówek: pomarańczowy, czerwony, bordowy, brązowy, cappucino, beżowy jasny, czarny, granatowy, groszkowy, niebieski, popielaty, zielony, biały.

Kosmetyczki szyte

Kosmetyczki szyte z folii PVC to wygodne i atrakcyjne akcesoria nie tylko w rękach kobiet, lecz także swoje zastosowanie znajdują przy pakowaniu kosmetyków hotelowych, leków, drobnych rzeczy dla podróżujących oraz innych produktów domowego i przemysłowego użytku. Kosmetyczki szyte mogą być zamykane na napy, taśmy suwakowe, które można znaleźć w naszym katalogu. Dodatkowo mamy możliwość wykonania nadruków z logo firmy, bądź wybranym napisem lub hasłem reklamowym.

Galeria kosmetyczek szytych

Projekty kosmetyczek szytych

Kosmetyczki zgrzewane

Kosmetyczki zgrzewane to towar, który jest solidnie wykonany z folii PCV o grubości około 120-200 mikronów. Idealnie nadają się do użytku prywatnego jak i przemysłowego. Dzięki swojej elegancji i przezroczystości mogą świetnie służyć jako nośnik reklamy marki lub poszczególnych produktów.

Galeria kosmetyczek zgrzewanych

Projekty kosmetyczek zgrzewanych