Przejdź do treści

Zgrzewane

Proponujemy Państwu worki zgrzewane z folii polietylenowej (folia PE) przeznaczone do różnorodnego zastosowania, np. jako opakowanie na: pościel, śpiwory, bieliznę czy artykuły szkolne lub budowlane. Oferujemy opakowania polietylenowe zgrzewane z klejem lub uchwytem. Mogą one być wyposażone w wieszaki, eurozawieszkę, taśmę wielokrotnego zamykania bądź napy. Ponadto istnieje możliwość wykonania nadruku metodą flexodruku. Rozmiar i wzór opakowania dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta.

Opakowania foliowe PE zgrzewane z klejem

Oferujemy worki polietylenowe z taśmą wielokrotnego zamykania (z klejem), które pozwalają na szybki i łatwy sposób otwierania i zamykania opakowań. Wykonywane są metodą zgrzewania termicznego. Worki z klejem używane są do pakowania ręczników, obrusów, pościeli, firanek, ciuszków dziecięcych, koszul i wielu innych rzeczy.

Galeria opakowań PE z klejem

The gallery was not found!

Projekty opakowań PE z klejem

Opakowania PE zgrzewane z uchwytem

W naszej ofercie można znaleźć zgrzewane worki polietylenowe z uchwytami, które są eleganckim i praktycznym opakowaniem dla Państwa produktów. Dzięki uchwytom, worki PE można zawiesić na ekspozycji bez dodatkowych kosztów montażu stoisk lub witryn. Jednym z ich walorów jest wytrwałość i wygoda podczas transportowania.

Galeria opakowań PE z uchwytem

Projekty opakowań PE z uchwytem