Przejdź do treści

Zasuwki typu non-lock

Zasuwki metalowe typu non-lock nr 5

Zamek błyskawiczny z pewnością by nie działał dobrze, gdyby nie ta mała, nieco niepozorna część. Zasuwki metalowe to praktyczne części zamków błyskawicznych, które poruszają się wzdłuż konstrukcji zapewniając użytkownikowi możliwość otwierania i zamykania. To wręcz niezbędna część każdego ubrania, niezależnie czy wstawimy ją do kurtki, spodni dresowych, czy też torby. Nasze zasuwki odznaczają się trwałością i stabilnością wykonania, dlatego też każda firma produkująca ubrania będzie zadowolona z jakości zasuwek. Doskonale nadają się do taśm suwakowych w każdych tekstyliach i torbach do przenoszenia różnorakich przedmiotów.

Zasuwki metalowe typu non-lock nr 5 pakowane są po 1000 szt.
Dostępne w następujących kolorach : czerwony , groszkowy, biały, czarny, popielaty, granatowy, brązowy.

Galeria zasuwek metalowych non-lock nr 5

Zasuwki metalowe typu non-lock nr 3

Oferujemy Państwu zasuwki wykonane z solidnego metalu. Niezależnie od tego, czy nasze zasuwki będą  wykorzystywane przy torbach, pościeli, czy innego typu tekstyliach, będą służyć bezawaryjnie przez długie lata. Oferujemy zasuwki w takich kolorach jak: czarny, popielaty, granatowy, brązowy, czerwony, biały  lub groszkowy.

Zasuwki metalowe typu non-lock nr 3 pakowane są po 2000 szt.

Galeria zasuwek metalowych non-lock nr 3

Zasuwki plastikowe typu non-lock nr 5

Zasuwki plastikowe typu non-lock nr 5 są uniwersalne, gdyż pasują niemal do każdego przedmiotu, w którym umieszczony jest zamek. Proponujemy Państwu białe zasuwki, które świetnie współgrają z tkaninami, poza tym są o wiele lżejsze niż ich metalowe odpowiedniki. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, nawet w kontakcie z wodą.

Posiadamy zasuwki plastikowe non-lock nr 5 w kolorze białym, pakowane są po 2000 szt.

Galeria zasuwek plastikowych non-lock nr 5

Zasuwki plastikowe typu non-lock nr 3

Zasuwki plastikowe typu non-lock nr 3 są uniwersalne, gdyż pasują niemal do każdego przedmiotu, w którym umieszczony jest zamek. Idealnie nadają się do pościeli, kurtek, toreb i różnego rodzaju opakowań. Proponujemy Państwu białe zasuwki, które świetnie współgrają z tkaninami, poza tym są o wiele lżejsze niż ich metalowe odpowiedniki. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, nawet w kontakcie z wodą.

Posiadamy zasuwki plastikowe non-lock nr 3 w kolorze białym, pakowane są po 2000 szt.

Galeria zasuwek plastikowych non-lock nr 3

Zasuwki plastikowe nr 3

Plastikowe zasuwki, to przede wszystkim, uniwersalność, gdyż pasują niemal do każdego przedmiotu, w którym powinien być umieszczony zamek. Nadają się doskonale między innymi do pościeli lub innych opakowań szytych. Naszym kontrahentom proponujemy białe zasuwki, które świetnie współgrają z tkaninami, poza tym są o wiele lżejsze niż ich metalowe odpowiedniki. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, nawet w kontakcie z wodą, przykładowo przy kosmetyczkach damskich. Produkowane one są bez tzw „języczka”, dzięki czemu są bardziej ekskluzywnym i bezpieczniejszym produktem .

Posiadamy zasuwki plastikowe nr 3, pakowane są po 2000 szt.
Dostępne w kolorze białym.

Galeria zasuwek plastikowych nr 3