Przejdź do treści

Taśmy klejące, pakowe

Proponujemy Państwu taśmę pakową akrylową BOPP (polipropylen orientowany dwuosiowo), która należy do najbardziej popularnych taśm służących do zabezpieczenia opakowań. Bez obaw taśmy można użyć do pakowania lekkich jak i ciężkich kartonów.

Taśmy dostępne są w dwóch wariantach:

  • brązowa
  • przeźroczysta

Standardowe wymiary taśmy: 45 mikr x 48 mm x 60 m
W jednym pudełku znajduje się 72 taśmy pakowe, pakowane po 6 sztuk

Zastosowanie taśmy klejącej

Taśmy te służą przede wszystkim do pakowania, często również wykorzystywane są do zabezpieczenia paczek i oznaczania przesyłek.

Taśma do wielokrotnego zamykania toreb

Taśmy dwustronnie klejące służą do wielokrotnego zamykania i otwierania opakowań foliowych. Najczęściej spotykanym rodzajem kleju na tej taśmie jest: z jednej strony klej olejowy, z drugiej zaś klej wodny. W zależności od wielkości opakowania foliowego, dobiera się odpowiednią szerokość warstwy klejącej.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć następujące szerokości:

  • 10mm/2mm/10000m
  • 12mm/4mm/10000m
  • 15mm/6mm/10000m
  • 19mm/8mm/10000m
  • 19mm/10mm/10000m

(pierwsza wartość: szerokość taśmy, druga wartość: szerokość kleju, trzecia wartość: długość nawoju).

W ofercie posiadamy taśmy z klejem umieszczonym centralnie, lewostronnie lub prawostronnie.

Ponadto oferujemy również taśmy permanentne, które używane są do jednorazowego zaklejenia opakowania, bez możliwości ponownego otwarcia, bez zniszczenia opakowania (ten rodzaj taśmy używany jest przede wszystkim przez producentów produkujących np. koperty dla kurierów), bądź tzw. kopert bezpiecznych do transportowania ważnej dokumentacji.

Oferowana przez nas taśma permanentna posiada następujący rozmiar: 12/6/5000

Galeria taśmy do wielokrotnego zamykania toreb

Taśmy pakowe – taśmy klejące przeźroczyste

Oferujemy taśmy pakowe transparentne, które świetnie spełniają swoją funkcję, na przykład przy zaklejaniu kartonów. Znakomicie zabezpieczają każdą przesyłkę. Proponujemy taśmy o typowych wymiarach 45 mik x 48 mm x 60 m, klejone klejem akrylowym bądź kauczukowym. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, który z pewnością nie popękają w trakcie podróży i nie doprowadzą do rozwarstwienia zabezpieczenia całego towaru.

Grubość taśmy: 45 mikronów
Szerokość taśmy: 48 mm
Długość taśmy: 60 m
Rodzaj kleju: akrylowy lub kauczukowy
W jednym pudełku znajduje się 72 taśmy pakowe, pakowane po 6 sztuk.

Galeria taśm pakowych – taśm klejących przeźroczystych

Taśmy pakowe – taśmy klejące brązowe

Oferujemy taśmy pakowe w kolorze brązowym, które świetnie spełniają swoją funkcję, czyli zazwyczaj zaklejanie kartonów, bądź innych paczek. Doskonale przyczepiają się do klejonej powierzchni, trwale ją zespalając ze sobą. Znakomicie zabezpieczają każdą przesyłkę. Proponujemy taśmy brązowe o typowych wymiarach 45 mik x 48 mm x 60 m, klejone klejem akrylowym bądź kauczukowym. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które z pewnością nie popękają w trakcie podróży i nie doprowadzą do rozwarstwienia zabezpieczenia całego towaru.
Najczęściej spotykany jak i najczęstszy kolor owej taśmy pakowej wykonanej z trwałej i mocnej folii BOPP. Większość producentów do pakowania używa właśnie brązowej taśmy pakowej. Przy pakowaniu w szare bądź kolorowe kartony, bez trudu i z daleka można zauważyć, czy dana paczka jest zaklejona, czy nie.

Grubość taśmy: 45 mikronów
Szerokość taśmy: 48 mm
Długość taśmy: 60 m
Rodzaj kleju: akrylowy lub kauczukowy
W jednym opakowaniu zbiorczym znajduje się 72 sztuki tej taśmy, które pakowane są po 6 sztuk.

Galeria taśm pakowych – taśm klejących brązowe