Przejdź do treści

Opakowania foliowe

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu producenta „Europak”. Jesteśmy producentem opakowań foliowych, istniejemy na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się bezpośrednią sprzedażą opakowań foliowych. W swojej ofercie proponujemy bogaty asortyment. Obecnie wiodącym produktem firmy są opakowania foliowe PCV, opakowania foliowe PE oraz opakowania foliowe PP. 

Zastosowanie opakowań foliowych

Opakowanie foliowe ma różnorodne przeznaczenie. Jest to bardzo popularny materiał, który ma swoje zastosowanie w branży przemysłu, budownictwa po transport. Opakowania posiadające atesty PZH mogą być stosowane w branży spożywczej, głównie do pakowania produktów spożywczych takich jak chleb, owoce czy też warzywa. Opakowania foliowe możemy spotkać w większości przedsiębiorstw. Takie opakowania są niewątpliwie praktyczne, a proces ich produkcji nie jest aż nadto skomplikowany. Obecnie rzadko, które towary sprzedawane są bez opakowania. Jednakże folia folii nierówna – można tutaj natknąć się na różne typu materiałów. Każde z opakowań cechuje się różnymi właściwościami dzięki czemu można odpowiednio dopasować opakowanie do specyfiki pakowanego towaru.

Zalety opakowań foliowych

Główną zaletą opakowań foliowych jest ich różnorodność oraz rozmaitość wykorzystania. Choć opakowania foliowe różnią się to wszystkie z nich cechują się niską wagą, elastycznością, wytrzymałością czy też ekonomicznością. Ich zaletą bez wątpienia jest również wielokrotne zastosowanie oraz odporność na liczne uszkodzenia w porównaniu do, np. opakowań tekturowych. Kolejnymi pozytywami jest higieniczność opakowań, łatwość transportu oraz użytkowania. Wszystkie te cechy świadczą o tym, że opakowania foliowe z pewnością zasługują na to aby przedstawiać je w pozytywnym świetle, na tle innych rodzai opakowań. Z pewnością nie łatwo znaleźć minusy w użytkowaniu tego opakowania. Z opakowania foliowego warto skorzystać zarówno na dużą skalę w przedsiębiorstwie jak i na własny użytek w dniu codziennym. Opakowania mają różną grubość oraz kolor dzięki czemu można go łatwo dostosować do pożądanego przeznaczenia. Opakowania powinny być dokładnie przebadane przez producentów opakowań. Dotyczy to zatem także nas – producenta opakowań foliowych Europak.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Europak.pl?

W ofercie sklepu Europak.pl dostępne są różnorodne opakowania foliowe od opakowań PCV po siatki pakowe. Mając na względzie zadowolenie Klientów, oferta firmy stale jest poszerzana oraz wykorzystywane są do produkcji innowacyjne procesy. Dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom dużego grona zadowolonych z produktu Klientów, a nawet staramy się te wymagania przekraczać. Nasze opakowania powstają w wytrzymałych materiałów. Ponadto wszelkie parametry produkowanych opakowań dostosowujemy do potrzeb naszego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty wykonywane były z jak największą starannością o każdy szczegół oraz aby były jak najlepszej jakości. Rocznie dla naszych Klientów realizujemy X opakowań foliowych. Przez wiele lat pracy udało nam się zdobyć pozytywne opinie zadowolonych Klientów, posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Dostarczamy nasze opakowania do odbiorców indywidualnych, małych jak i dużych przedsiębiorstw jak i do dużych koncernów, zaopatrujemy wiele różnorodnych branż w Polsce. Ponadto nasze produkty są konkurencyjne cenowo w porównaniu do innych producentów.

Zachęcamy do kontaktu  oraz sprawdzenia jakości produktów firmy Europak, które od lat prezentujemy naszym Klientom z wielką dumą! Chętnie służymy radą w doborze odpowiedniego opakowania.

Jeśli oczekujesz wysokiej jakości opakowań foliowych skontaktuj się z nami!