Przejdź do treści

Producent Opakowań – Europak Podkarpacie/Rzeszów

 

Potrzebujesz opakowania?

Doskonale trafiłeś. Skontaktuj się z nami.

 
 
 

 

Europak

Producent Opakowań

 

 

Firma EUROPAK to producent opakowań foliowych znany zarówno klientom krajowym jak i zagranicznym. Chęć realizacji indywidualnych projektów oraz sprostanie wymaganiom naszych kontrahentów skłoniła nas do rozszerzenia asortymentu. Na potrzeby produkcji opakowania wykorzystywana jest nie tylko folia PVC, ale także folia PP, folia PE, włóknina polipropylenowa oraz fibertex. Możliwość łączenia tych elementów sprawia, iż opakowania foliowe stają się jeszcze bardziej urozmaicone i oryginalne. Mamy świadomość, że to opakowanie jest wyrazem zawartości, dlatego specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości opakowań foliowych oraz dystrybucji folii PCV i dodatków krawieckich.

 

Profesjonalna Produkcja Opakowań

Dysponujemy bogatą ofertą opakowań, począwszy od toreb, worków aż po folię PVC, włókniny PP i taśmy suwakowe.  Zajmujemy się również produkcją toreb ekologicznych o najwyższym standardzie na rynku. Wyróżnia nas zaangażowanie, wysoka kultura osobista i umiejętność sprostania wymaganiom klientów. Naszym priorytetowym celem jest zrozumienie potrzeb klientów oraz spełnienie ich oczekiwań. Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

 

Produkcja:

 

 

Dystrybucja:

 

 

Dlaczego wybrać Europak?

Szukasz unikatowego opakowania na swój produkt?

Nasza firma dołoży wszelkich starań by stworzyć dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie. Szeroki wybór półproduktów oraz możliwość działania na materiałach powierzonych przez Klienta stwarza warunki do wyprodukowania niepowtarzalnego produktu. Dodatkowo można umieścić na nim logo firmy w konkretnym odcieniu. Fachowa pomoc naszych doradców i indywidualne podejście do każdego zamówienie sprawi, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. W efekcie końcowym zostanie przedstawiony również wzór do akceptacji. Daje to gwarancję, że zamówiony produkt będzie w 100 % odzwierciedlał Państwa oczekiwania.

W ostatniej dekadzie obserwujemy wśród Klientów wzrost zainteresowania opakowaniami przeźroczystymi. Dlaczego? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czy chcemy kupić produkt, którego nie widzimy?
Nasuwa się oczywista odpowiedź: Nie! Najlepszym więc sposobem na promowanie swoich produktów jest zastosowanie przejrzystych pokrowców. Zapewniają one wysoki poziom atrakcyjności marketingowej, podkreślają charakterystykę produktu i wzbudzają większe zaufanie Konsumentów do kupowanych towarów. Wszystko to sprawia, że torby foliowe – przeźroczyste są numerem jeden, pozostawiając daleko w tyle kartony, torby papierowe, płócienne, czy bawełniane.

Firma EUROPAK wiedzie prym wśród producentów przeźroczystych opakowań. Jako dystrybutor folii PVC i innych półproduktów jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepsza jakość produktu, a przy tym atrakcyjną cenę. Powyższe informacje dają jasna odpowiedź na pytanie: Dlaczego właśnie EUROPAK?

 

Jak wygląda proces zamówienia?

 
 
 
 
 
 
 

 

O co często pytają klienci zainteresowani opakowaniami?

 
 
 

 

Nasz Blog